ČESKÝ CENTRUM ZDRAVOTNICTVÍ: INOVATIVNÍ ZPŮSOB, JAK ZHUBNOUT 5-7 KG TÝDNĚ, BEZ TABLET, DIET A SPORTU

Vypráví doktor lékařských věd Štěpán Zlatý

Diety, cvičení, tablety a liposukce jsou hlavními způsoby, jak dnes lidi bojují s nadváhou. Nicméně, soudě podle počtu obézních lidí, které stále roste, žádná z těchto metod není skutečně účinná. Situace se změnila, když se v České Republice objevily kapky Kanabialica - doplněk stravy, který stimuluje přirozenou ztrátu hmotnosti.


Odpovídá na vaše otázky:
Dr. Štěpán Zlatý
ředitel Národního centra zdravotnických věd, renomovanější vědec České Republiky, dietolog

Praxe: 32 roky.


Co je to Kanabialica?

Pokud vaše tělo postrádá vitamín A, jezte pomeranče, pokud chybí fosfor - rybu, pokud vitamín C - černý rybíz. Pouze kapky Kanabialica obsahují všechny potřebné stopové prvky, které podporují spalování tuků v lidském těle. Zejména tento preparát je super-antioxidant, který spaluje tuky a normalizuje činnost celého těla.

Kanabialica: rostlinný koncentrát. 25 kapek - jedna dávka preparátu obsahuje potřebné množství účinných látek, které zvyšují rychlost spalování tuků 10krát! Je klinicky prokázáno, že Kanabialica urychluje metabolismus, obnovuje činnost endokrinního systému, stimuluje regeneraci tkání a potlačuje pocit hladu. Produkt je naprosto přirozený a je aktivním stimulátorem přirozených procesů v lidském těle. Vzhledem k tomu, že spalování tuků probíhá prostřednictvím rychlého metabolismu, není nutná žádná dieta. K udržení správného metabolismu stačí vyvážená výživa. Intenzivní fyzická aktivita v tomto případě také není nutná. Podle vašeho přání můžete provádět jakékoliv jednoduché cvičení ke zvýšení svalového tonusu.

Hlavní vlastnosti Kanabialica:

 • Spalování tuků
 • Kontrola chuti k jídlu
 • Normalizace hormonálního pozadí
 • Omlazení a čištění těla
 • Tonizující účinek

Díky Idealice se metabolismus výrazně zrychluje, a proto podkožní tuk v problémových oblastech se spaluje rychlostí 700 gramů denně! Kapky Kanabialica jsou také účinné v případech, kdy hormonální výkyvy jsou příčinou nadváhy. Pokud máte přirozený sklon k plnosti - tento produkt je určitě pro vás!

V Čechách tento produkt se objevil poměrně nedávno, ale již podařilo ukázat se jako oblíbený produkt kulturisty a sportovce, kteří potřebují rychle zhubnout a udržovat nízké procento tělesného tuku.

Výsledky po 48 dnech příjmu Kanabialica:

Výsledky po 38 dnech příjmu Kanabialica:

Výsledky po 45 dnech příjmu Kanabialica:

Komentáře odborníků:


Dr. Stanislav Žďárský
dietolog a endokrinolog

Praxe: 27 let


`Nejdůležitější věcí při ztrátě hmotnosti je nezhoršit stav těla. Bohužel nejoblíbenější způsoby, jak zhubnout, se tímto nemohou pochlubit. Je velmi obtížné neustále dodržovat dietu, ne každý může vydržet dlouhou abstinenci od kalorických potravin. Pro dosažení cíle, lidé se uchylují k přijímání škodlivých pilulek nebo jiných léků na hubnutí, z nichž většina způsobují vážné poruchy v těle, hormonální selhání, narušení funkcí jater a snížení imunity. Ztráta hmotnosti by měla být přirozená a bezpečná pro zdraví. Kapky Kanabialica jsou jediným preparátem, který je toto schopen. Aktivní mikroelementy Kanabialica způsobují zrychlení metabolismu 10krát a stimulují intenzivní spalování tuků. Jsem přesvědčena, že tyto kapky jsou nejlepším doplňkem stravy v moderní medicíně. Je to bezpečný a spolehlivý produkt, kterému můžete plně důvěřovat.`


Dr. Zdena Nováková
dietolog a endokrinolog

Praxe: 18 let


`Ženy často přicházejí ke mně se slzami v očích, poté, co vyzkoušely všechno a nedosáhly žádných výsledků, nebo se váha vrátila po opuštěné diety. Dříve jsem jim radila, aby se uklidnili a začali znovu. Ale dnes je lepší způsob - kapky Kanabialica. Nikdy nebylo tak snadné zhubnout. Díky Idealice zhubnete až 10 kg měsíčně zcela přirozeně. Je to naprosto přírodní produkt vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví, věk a váhu. Ztráta hmotnosti je dosažena spalováním tuku, nikoliv dehydratací těla nebo ztrátou svalové hmoty. Osobně doporučuji tento produkt všem svým pacientům a všichni mi děkují za to, že dokázali dosáhnout štíhlé postavy.`

Důležité! Bylo prokázáno, že léto je nejlepší čas na snížení hmotnosti a normalizaci hormonálního pozadí. Vzhledem ke změnám průměrné teploty vzduchu a zrychlení metabolismu se účinek použití Kanabialica zvyšuje a tuk se spaluje o 45% rychleji.

Výzkum

Výsledky laboratorních testů Kanabialica společně s Asociací zdravé výživy:

Skupina lidí (100 lidí) s nadváhou užívala kapky Kanabialica dvakrát denně - ráno a večer před jídlem. Experiment trval měsíc. Nikdo z dobrovolníků nezměnil svůj obvyklý jídelníček. Během experimentu byly získány následující výsledky:

1. Ztráta hmotnosti 12 až 15 kg.

 • ztráta 15 kg - 95%
 • ztráta 12 kg - 100%.
 • * Ztráta v tomto případě znamená zbavení se tuku.

  2. Významné zlepšení metabolismu.

  3. Zvýšení svalového tonusu a fyzické aktivity.

  4. Zlepšení funkce jater a endokrinního systému.

  Bylo prokázáno, že Kanabialica má silný vliv na zrychlení metabolismu a spalování tuků Je indikován pro použití pro osoby s nadváhou, osoby s narušeným metabolismem a diabetem.

POZOR! Kanabialica na území České Republiky lze zakoupit pouze na
OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY VÝROBCE!

Sleva 50% končí:

10:00

Běžná cena: 1780 Cena se slevou: 890
DISKUSE
127 uživatelů 203 komentáře
 • Zkusim Idealicu a pak napíšu výsledky. Letos jdu na vysokou školu a opravdu chci začít nový život s novou štíhlou postavou. Vždycky jsem byla ve škole šikanován kvůli nadměrné hmotnosti, což mě naštvalo. Zhubnu deset kilo a stanu se královnou krásy! =))
 • Lenka, hlavní věc je používat kapky podle pokynů. Protože produkt je velmi silný a místo 10 kg můžete zhubnou všech 20 kg.

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý
 • Holky, to opravdu funguje! Jsem s pomocí kapek zhubla 25 kg, ale nejlepší je, že se cítím jako skutečná kráska, líbí se mi to, že konečně je vidět moje krásná postava a také se mi líbí že břicho zmizelo úplně. Je to podle mého názoru fantastický výsledek, i když jsem toho už hodně vyzkoušela a nic mi předtím nepomohlo.

 • Teprve jde začala jsem užívat Idealiku, ale už cítím zvýšenou aktivitu, mám velké plány na tyto kapky. Za měsíc vám ukážu, jak jsem se změnila.

 • Také jsem začala používat kapky Kanabialica, a za 2 týdny jsem zhubla jen 7 kilo = (je to normální? Nebo dělám něco špatně?
 • Mirka, pravděpodobně, jste si přečetli návod špatně: je důležité, aby se kapky Kanabialica používali 2 krát denně po 25 kapek, a vaše výsledky se výrazně zlepší.

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý
 • Ahoj, zhubla jsem 11 kg za 3 týdny pomocí tohoto produktu. Je to moje vítězství! Uplynulo šest měsíců a váha je stabilní!

 • Také jsem díky těmto kapkám zhubla, podařilo se mi odstranit tuk z břicha. A to jsem zhubla jen 18 kilo.

 • Jsem prostě pila kapky a jedla všechno, co miluju. Přesto jsem zhubla o deset kilo, Kanabialica je nejlepší řešení z těch, které jsem kdy zkoušela. A nejlepší je, že není třeba cvičit v posilovně, aby vaše tělo bylo v dokonalé kondici. Nemám čas ani chuť to dělat ... Stručně řečeno, tyto kapky jsou jako dar nebe pro líné, stejně jako já! Doporučuji! Zde jsou mé výsledky:

 • Než jsem začal používat kapky Kanabialica, jsem vážil 90 kilogramu. Když jsem byl mladší, měl jsem vynikající sportovní postavu, ale s věkem se mi začal hromadit tuk na břiše a stehnech. Chápal jsem, že teď musím něco dělat! Trénoval jsem skoro rok, ale nedosáhl jsem požadovaného výsledku. Nakonec jsem přidal tyto kapky do své každodenní stravy a po několika týdnech jsem vrátil své sportovní tělo! Uplynul rok a moje kila se nevrátila a určitě se nevrátí. Ale pořád mám u sebe pár lahví Kanabialica, kdyby náhodou))

 • Pro mně kapky Kanabialica se stali skutečnou spásou. Před několika lety jsem měla nehodu, po které jsem se osm dlouhých měsíců nemohla hýbat. Zatímco jsem ležela v posteli, přibrala jsem 25 kg! Postupně jsem začala chodit s hůlkou, ale o sportu jsem ani nepřemýšlela ... protože jsem potřeboval dlouhou rehabilitaci a stav se mohl jen zhoršit. První láhev Kanabialica jsem dostala od přítele, který se právě vrátil z Ameriky. Začal tam brát tyto kapky a za měsíc shodil celých 13 kg! Taky jsem je začala brát, ale upřímně, nevěřila jsem v úspěch. Brala jsem je podle pokynů - po 25 kapek dvakrát denně. Po týdnu jsem pocítila změny, břicho se začalo zmenšovat, v žaludku se objevil příjemný pocit lehkosti, aktivovalo se trávení. Metabolismus se výrazně zlepšil. V prvních 2 týdnech jsem zhubla 8,5 kg a o měsíc později jsem jsem už měla mínus 23,5 kg! Nezměnila jsem svůj jídelníček a tato ztráta hmotnosti se ukázala jako tak příjemná a snadná! Pořád jsem ohromená! Dodnes děkují svému kamarádovi, že přivezl tuhle novinku z Ameriky, jinak bych stále vážila 83 kilo.

 • Tyto kapky mi hodně pomohli, za dva měsíce jsem shodila 18 kilo a jsem na sebe opravdu pyšná.

 • Proč všichni prostě nemůžete ovládat sebe a vaši chuť k jídlu? Jezte méně a zhubněte! Jste dospělé ženy, nemůžete prostě přestat, s prominutím, žrát?!
 • Bohužel Lucie není všechno tak jednoduché. Někteří lidé nemohou přirozeně zhubnout jen tím, že sníží množství jídla. Jejich genetická náchylnost k nadváze ztěžuje snížení hmotnosti, i když člověk dodržuje dietu nebo sportuje. Pokud se vás to netýká, máte štěstí. Ale ujišťuji vás, že ne každý má takové štěstí.

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý
 • Doktor má pravdu! Jsem neustále na dietě, ale vůbec to nepomáhá. Váha se zastavila a prostě nemizí, i když hladovím po celé dny...
 • Je zvláštní, že si mnozí myslí, že o Idealice vědí jen lékaři a dietologové. Už jsme v naší posilovně vyměnili veškeré sportovní stravování, většina našich trenérů pracuje s tímto produktem, všichni jsou velmi spokojeni, doporučuji to. Tyto kapky mi pomohly před půl rokem zhubnout 15 kg. A teď chci plnou kúru opakovat jen pro prevenci. Je to přírodní a bezpečný rostlinný koncentrát. A všichni mí přátelé o těch kapkách vědí už dlouho, takže to není tajemství.

 • Proč existují nějaké standardy? Proč by všichni měli být hubení? Například já vážím 79 kg a mám výšku 167 a nestydím se za to. Líbí se mi, jak vypadám a cítím se skvěle!
 • Kateřina, v 21. století moderní trendy a móda způsobují, že dívky jsou do extrémů aby vypadali jako modelky, často tyto extrémy ovlivňují jejich zdraví. Tímto způsobem byl vytvořen produkt, který vám umožní zhubnout, aniž byste ohrozili své zdraví.

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý
 • Holky, milujte se v každé váze. Všechny modelky a královny krásy v běžném životě jsou obyčejné ženy s celulitidou a nadváhou. A všechny fotky prostě mají upravené =) no, možná někdo potřebuje takové zázračné kapky a já jsem spokojená se svou postavou=)
 • SOS! MUSÍM SHODIT DEVĚT KILO! SEDĚLA JSEM DOMA NĚKOLIK MĚSÍCŮ A NENÁPADNĚ JSEM SE ROZROSTLA O TUK MI TEĎ LEZE ZE VŠECH STRAN! ALE NEMŮŽU DRŽET DIETU! PROSTĚ NEMŮŽU! NEMÁM VŮLI. JSEM TAK LÍNÁ, ALE CHCI ZHUBNOUT!
 • Jitka, lenost není nejlepší kvalita, ale máte štěstí! Kanabialica je přesně to, co potřebujete. S těmito kapkami nemusíte držet dietu a sportovat! Postupujte však podle pokynů.

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý
 • Oficiální webové stránky výrobce je to jediné místo, kde si můžete koupit originální kapky Kanabialica? Nebo je lze koupit v jakémkoli internetovém obchodě?
 • Michaela, bohužel ano. Protože komerční lékárny dělají obrovské marže na produktu a jejich náklady se několikanásobně zvyšují. Na oficiálních stránkách výrobce si můžete koupit originální a bezpečný produkt za nejnižší cenu, možná i se slevou.

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý
 • Používala jsem kapky Kanabialica asi před rokem, a tehdy jsem měla vážné problémy s váhou. A po 2 měsících příjmu jsem shodila asi 20 kilogramů, ale co je důležitější, shozená kila se nevrátila, no, možná 1 -2 kilogramy.

 • Kristýna, moje rada pro vás: chcete-li dosáhnout dlouhodobé výsledky, zopakujte plnou kúru Kanabialica. A samozřejmě vyvážená strava neublíží.

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý
 • Vážím 97 kilo a nevím, jak se jich zbavit... Obávám se, že brzy budu vážit 100 kg. Co mám dělat? Kde objednat tyto nádherné kapky?
 • Klára, samozřejmě, můžete hledat tyto kapky někde jinde, ale osobně jsem objednal na oficiální webové stránky výrobce. Protože nechci riskovat svým zdravím!
 • Klára, důležité je nepanikařit, vše se dá vyřešit. Začněte postupně. Za prvé, bohužel tyto kapky nelze nalézt v běžné lékárně. Už jsem vysvětloval proč. Za druhé, objednejte si Kanabialica a postupujte podle pokynů. A bude to fungovat tak jak má.

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý
 • Ahoj! Jsem matka dvou dětí a pokud si dobře pamatují, snažila jsem se zhubnout pořád... Diety nepřinášejí výsledek, protože vydržím jen pár dní a pak se utrhnu a začnu jíst všecho co vidim. Na sport nemám čas. Četla jsem o Idealice, o jejich přirozeném a bezpečném složení a začala jsem se o ně zajímat. Řekněte mi, jak dlouho se mají používat tyto kapky, aby byl výsledek viditelný? Předem děkují za odpověď.
 • Je mi 50 let a moc jsem chtěla zhubnout. V mém věku je velmi obtížné zhubnout, protože metabolismus už není jako v mládí... Tak jsem si objednala plnou kúru kapek Kanabialica a shodila jsem 19 kg! Efekt mě ohromil! 19 kg za dva měsíce! Takové výsledky jsem nečekala, takže jsem šťastná dvojnásob. Díky za článek! Doporučuji tyto kapky všem.

 • Jsem ráda, že jsem náhodou narazila na tento článek. Nikdy v životě jsem nebyla hubená. Začala jsem brát kapky před týdnem. Zatím jsem zhubla tři kila. Nezměnila jsem svůj životní styl, jím jako obvykle, ale v menším množství. Už nemám šílenou chuť k jídlu, už se mi nechce pořád svačit. Nevím, kdo vynalezl tento skvělý preparát, ale moc krát vám děkuji.
 • Upřímně řečeno, v takové prostředky jsem moc nevěřila, ale po 3 týdnech užívání Kanabialica jsem si musela koupit nové oblečení, protože se mi všechno stalo velkým. Moji přátelé si myslí, že držím hladovku, sedím na nějaké přísné dietě a žiji v tělocvičně=) ještě jsem jím nepověděla že za to může Kanabialica. Jsem tvůrcům tohoto preparátu velmi vděčná, protože jsem se začala cítit mnohem lépe.
 • Jana, to nestojí za děkování! Je to pro nás velká čest a zodpovědnost pomáhat lidem, protože jsme lékaři a staráme se o zdraví každého.

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý
 • Kde si mohu koupit tento výrobek? V lékárnách Kanabialica není, ale já si to opravdu chci koupit.
 • Znovu opakuji, že kapky Kanabialica lze objednat pouze na oficiálních webových stránkách výrobce. Aby jste nenaletěli, klikněte na tlačítko Objednat níže! Speciálně pro naše čtenáře platí velmi velká sleva od výrobce. Ale sleva nebude trvat dlouho, takže si pospěšte s vaší objednávkou! A prosím, buďte zdraví!

  S pozdravem, Dr. Štěpán Zlatý

Solo fino al sconto su Ideal Slim del 50% Visita